А+ збільшити шрифт

А- зменшити шрифт

Мобильный ЦНАП для Северской ОТГ и КПВВ `Майорское` уже привезли в Донецкую область

Джерело - ТРК «Вільне радіо»

В Донецькій області з’явився ще один мобільний центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Впродовж місяця для нього навчатимуть персонал, після чого ЦНАП їздитиме по Сіверській громаді та на КПВВ “Майорське”.

Про це повідомляє пресслужба Донецької облдержадміністрації. Очікується що новий ЦНАП спростить доступ мешканців віддалених населених пунктів Сіверської громади до якісних адміністративних послуг. А після відновлення повноцінної роботи КПВВ “Майорське” в цьому ЦНАПі надаватимуть допомогу мешканцям окупованих територій поблизу цього пункту пропуску.

Новий адміністративний офіс на колесах протестували 18 серпня в Краматорську поблизу будівлі Донецької облдержадміністрації.

За словами представників ПРООН, мобільний ЦНАП зможе надавати всі послуги, передбачені у стаціонарних ЦНАПах.

В новому адмінофісі на колесах — 4 робочих місця з можливістю облаштувати й 5-те. Він має гідравлічний підйомник, за допомогою якого маломобільні люди зможуть потрапити всередину. Також є зона очікування, кондиціонер та туалет. ЦНАП обладнаний підйомником та буде доступним для маломобільних людей

Місяць піде на тестування обладнання та навчання співробітників.

В ДонОДА очікують ще 4 таких ЦНАПи, два з них (для Маріуполя та прифронтової Мар’їнки) вже до кінця цього року. Ще два планують отримати наступного року для мешканців Вугледара та Курахового.

Фінансує закупівлю цих ЦНАПів Програма розвитку ООН “Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого населення Сходу України”.

18 августа 2020