А+ збільшити шрифт

А- зменшити шрифт

Первый из пяти мобильных центров предоставления административных услуг уже прибыл в Донецкую область

Джерело - ІА «Вчасно»

Після випробування обладнання та підготовки персоналу він почне працювати на території громади та поблизу КПВВ «Майорськ», повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

Мобільний ЦНАП має можливість надавати усі послуги, передбачені у стаціонарних ЦНАПах. У ньому передбачено облаштування чотирьох робочих місць. ЦНАП обладнаний гідравлічним підйомником для маломобільних груп населення, системою кондиціонування повітря, зоною очікування, вбиральнею.

У рамках відповідного проєкту Програми розвитку ООН Донецька область отримає п`ять таких мобільних офісів.

Перший такий ЦНАП буде направлений до Сіверської об’єднаної територіальної громади, де протягом місяця триватиме його тестування та підготовка персоналу. Після цього він почне працювати на території громади та поблизу КПВВ «Майорськ».

Мобільний ЦНАП допомагатиме мешканцям окупованих територій, а також спростить доступ мешканців громади до якісних адміністративних послуг.

Цього року в області будуть придбані мобільні ЦНАПи для Сіверської ОТГ, Мар’їнки та Маріуполя; наступного року — для Вугледару та Курахового. Вони будуть обслуговувати мешканців віддалених населених пунктів у громадах, а також надавати широкий спектр послуг для людей, які перетинають лінію розмежування.

18 августа 2020